• Forum
      /  
    Software
      /  
    Software
  • 19-04-2009 · 13:34 692 visninger 2 svar
  • Denne tråd er over 6 måneder gammel

    Er du sikker på, at du har noget relevant at tilføje?

  • Wtt Tauran Druid! ( Wow konto)

    Af Stefan. Gæst
Somsagt vil jeg gerne af med min dejlige druid den er horde og befinder sig på dranor som os er en meget fin server.

Lidt info om min druid: Den er tauran male, og restro spec pt, Den har i healing gear omrking 1.8 + heal, Men den har os gear til feral og til balance hvis det er noget for dig!.

Feral spec.

den har i feral spec 34k health Ub ( bear form) og klar til at tanke naxx uden problemer. i cat form har den omkring 6 k AP Ub Så den slår okay hårdt.

Balance spec:

I balance spec har den somsagt 1.8 sp og skader meget godt efter min mening, den har meget epics og er utrolig sjov at spille ¨på.



jeg er Orginal ejer af accountet og det forventer jeg os du er!.
Jeg bytter KUN til ally, hvis i har horde ik kontakt mig. Mit nummer er 7 og min mail er stefan_d_hansen@mailme.dk
--
Gæstebruger, opret dit eget login og få din egen signatur.

Login for at sende besked til Stefan.
Ny på siden
30-04-2009 20:02
Hej stefan jeg har en human mage med næsten fuld tier 7.5 Den er klar til ulduar. og er fuld epic gearet skriv til dannysilden@hotmail.com hvis du vil vide mere :)
jonas

#2

Gæst
03-05-2009 03:48
stadig tilsalg ?`og skal den char du skal ha' for den være lvl 80 ? (:
Bruger påkrævet
En bruger er påkrævet for at oprette svar på Hardwareonline.dk
Du kan oprette en bruger her eller logge ind her

Log ind for at få flere funktioner